Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali 18-20 Kasım’da Ankara’da

Spread the love

Sürdürülebilirlik meselesi, hepimizin meselesi diyenler…                                                                                             

Bu sene 20 il ve ilçede gerçekleşecek  Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Ankara’ya 25 film, 3 söyleşi, 3 müzik performansı ile geliyor!

Festivalde bu sene filmler dışında 3 önemli söyleşide yer alacak. 18 Kasım 15:30’da Hedef Sıfır filmi ardadan Kamil Sorgun ile sıfır atık politikasını, 19 Kasım 13:15’de “Kendimiz Yapabilir miyiz?” filmi ardından Medine Alkoç ile Amesia Çalışan Arılar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi deneyimini, 20 Kasım 14:15’de Seçme Zamanı filmi ardından Nuran Talu ile Marakeş’de gerçekleşen 22. Taraflar Konferansını konuşacağız.

Festivalin müzik performansları ise bu sene hep performans, hem dinleti hemde konser olarak üç farklı etkilik kurguladık. Cuma akşamı Kemal Binici ile beden perküsyonu, Cumartesi öğleden sonra Abis toplululuğu ile Perdelere Vuran Sesler dinletisi ve Pazar günü ise son film öncesi Kış Ruhu konseri programda yer alıyor.

asyf2016-kapak

İlk kez 2013’de Ankara’ya getirdiğimiz festival, 18-20 Kasım’da  5. kez Ankaralı izleyici ile buluşacak. Sürdürülebilir Yaşam Kolektifi tarafından kazandırılan festivali, Ankara’da 350Ankara ve İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi beraber organize ediyor.

#İklimHepimizinMeselesi diyen 350 Ankara olarak bizler, bu festival ile “Sürdürülebilirlik Hepimizin Meselesi” olduğunu ortaya koyan bu görsel şöleni Ankaralıların beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

18-20 Kasım tarihlerinde Necatibey Caddesi No:57 Kızılay adresinde, İnşaat Mühendisleri Odası Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Etkinlikler ve gösterimler ücretsizdir.

ProgramFilmlerHarita

asyff2016

 

1 Cevap

  1. Murat dedi ki:

    20 Kasim 2016 Pazar gunu film ve soylesi saat kacta, belirtilmemis ya da ben goremiyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir